Черноморец” вдигна още две вицешампионски титли във водната топка -  Последни новини от Бургас и региона E-burgas.com
Черноморец” вдигна още две вицешампионски титли във водната топка - Последни новини от Бургас и региона E-burgas.com

Спечелихме турнира по водна топка "Орестиада"

водна топка Черноморец Archives - БФВТ

Черноморец“ се класира трети в първата квалификация от държавното  първенство по водна топка за мъже в Бургас (СНИМКИ) | Първи.БГ
Черноморец“ се класира трети в първата квалификация от държавното първенство по водна топка за мъже в Бургас (СНИМКИ) | Първи.БГ

НА МОРЕТО | Ватерполистите на „Черноморец" се завърнаха с две купи от Сърбия

Черноморец” е новият шампион на България по водна топка при U15

Черноморец №1 в квалификациите при жените U17 - Bgswim.com

Финален турнир по водна топка за момчета 2015

Община Бургас

СКВТ „Черноморец“ спечели шампионската титла по водна топка за юноши до 15  години - Спорт
СКВТ „Черноморец“ спечели шампионската титла по водна топка за юноши до 15 години - Спорт

cultuur Humoristisch Geletterdheid водна топка черноморец keten Bloemlezing  toxiciteit
cultuur Humoristisch Geletterdheid водна топка черноморец keten Bloemlezing toxiciteit

Черноморец” U15 се класира за суперфинала по водна топка | Грамофона -  новини от Бургас, България и света.
Черноморец” U15 се класира за суперфинала по водна топка | Грамофона - новини от Бургас, България и света.

Два бургаски тима на финала първенството по водна топка -  Chernomorie-bg.com - новини от Черноморието
Два бургаски тима на финала първенството по водна топка - Chernomorie-bg.com - новини от Черноморието

Новини
Новини

Новини
Новини

Черноморец първенци по водна топка

Черноморец“ се класира за финалите по водна топка | Официален туристически  портал на Бургас
Черноморец“ се класира за финалите по водна топка | Официален туристически портал на Бургас

Черноморец“ се класира за финалната шестица по водна топка при U15

Женският отбор по водна топка на "Черноморец" оглави класирането - Искра.бг

Бургаската водна топка с историческа шампионска титла при девойките!

Снимки: За 10 години „Черноморец” донесе 36 медала за бургаската водна топка!  - Pan.bg
Снимки: За 10 години „Черноморец” донесе 36 медала за бургаската водна топка! - Pan.bg